Değerli Yönetici,

Ben Burhan Yentürk uzun yıllardır Otomotiv, Metal ve Aydınlatma sektörlerinde, uluslararası şirketlerde, özellikle Tedarik Zinciri ve Yalın Üretim konularında çalıştım. Bahsettiğim konularda yurt dışında eğitimler aldım ve muhtelif çalışma gruplarının içinde bulundum.

Verimlilik ölçümlerini müteakip önemli iyileştirmeler sağlayan çalışmalar yaptım. Tecrübe ve bilgilerimi sizlerle paylaşmak ve şirketinize katma değer sağlamak amacı ile bu konularda Eğitim ve Danışmanlık hizmeti sunuyorum. Aşağıda, Tedarik Zinciri ve Yalın Üretim konularında kısa tanıtımlar bulacaksınız. Öncelikle eğitim.

Eğitimin amacı tüm şirket çalışanlarının ve yönetimin bu konularda bilgilendirilmesi ve bilinçlendirilmesi olduğu kadar adım adım bu sistemlerin bir şirket kültürü haline gelmesini sağlamaktır. Eğitimlerin her biri yaklaşık 140 slaytlık Power Point sunularıdır ve her biri için, soru-cevap da dikkate alındığında bir tam gün gereklidir. Eğitimden sonra, istenirse, uygulama adımlarında da danışmanlık hizmeti için emirlerinizdeyim. Kısa süre içinde, son derece düşük harcama ve yatırımlarla, verimlilik, karlılık ve performans artışları sağlanacaktır.